den jydske haandvaerkerskole

Administrationen

Berit Nielsen
Efteruddannelse
Birgit Friis
Løn- og personaleadm.
Camilla Ringsborg
Elevadministration
Connie Uldall
Senior Controller
Direktør | Jesper Kofoed Petersen
Direktør
Heidi Lorenzen
Administrationen
Helle Jørgensen
Økonomi
Lars Nørlund
Elevadministration
Line Jensen
Elevadministration
Maja Højmark Bech
Papirservice
Malene Buus Lund
Administration
Martin Marquart Laursen
Controller
Mette Vogelius Sødequist
Tina Brøndum Lausen
Administrationschef

Elafdelingen

Aase Grundtdal
Værkstedsassistent
Anders S. Østergaard
Underviser
Anna Eske Jensen
Underviser i grundfag
Anne Fogtmann Madsen
Underviser i grundfag
Aviaja P. Majland Abelsen
Underviser
Benjamin Tang-Petersen
Underviser
Bjørn Anthonsen
Værkstedsassistent
Casper Haahr Mathiesen
Underviser
Christian Marker
Underviser
Claus Frøslund-Jensen
Underviser
Claus Hinge
Uddannelsesleder
Filip Køneke
Udannelseschef
Flemming Blaabjerg Jakobsen
Underviser
Frank Steenholdt
Underviser
Gordon Frese
Underviser
Henrik Boye Østergaard
Faglig og pædagogisk koordinator
Hossein Damreyhan
Underviser
Jan Jacob Lønborg Friis
Underviser
Jens Bernholm Eriksen
Underviser
Jens Vinther
Underviser
Jesper Tjørnild
Underviser
John Knudsen
Underviser
Katya Timmermann
Underviser i grundfag
Kim Berggren Nielsen
Underviser
Kim Clarence Hundborg
Gennemførselsvejleder og mentor
Kim Neergaard
Underviser
Kim Topp
Underviser
Kion Christensen
Underviser
Lars Nørskov
Underviser
Leo Libak Nielsen
Underviser
Mads Hougaard Yde
Underviser
Michael Ørholst
Værkstedsassistent
Mugisa Yahaya Kano
Underviser
Nils Elle
Underviser
Ole Jensen
Underviser
Peter Høybye Kann
Underviser
Peter Wittendorff
Underviser
Poul Flyger
Underviser
Poul Nielsen
Underviser
Søren Skovlund Nielsen
Underviser
Terkel Jakobsen
Underviser
Thomas Broberg
Underviser
Thomas Olesen
Underviser
Tina Haumand Strunck Kristensen
Underviser
Torben Rahbæk
Underviser
Verner Ravn Kirkegaard
Underviser
Viggo Poulsen
Underviser

It-afdelingen

Boris Wøldike
IT
Peter Winge
Underviser / IT

Køkkenet

Anita Nørris Jensen
Caterelev
Ann-Sofie Rathje Brund
Annette Mathiasen
...
Betina Christiansen
Betina Skriver Nielsen
Brian Møgelvang
Bager
Celine Bielefeldt Marquard
Caterelev
Christoffer Bækgaard
Ghulam Mustafa Sahel
Køkkenmedhjælper
Hanne Andersen
Helle Gerning Brogens
Julie Leth Georgsen
Køkkenmedhjælper
Julie Vestergaard
Kia Okholm
Bager
Lars Præst
Lina Nisted
Kokkeelev
Linda Axelsen
Line Fisker Gertsen
Mariann Dora Brund
Matilde Povlsen
Bagerelev
Mette Hvidtfeldt Andersen
Nadiya Kharchenko
Caterelev
Natascha Rosendal Andersen
Bager
Pernille Hee Sørensen
Daglig ansvarlig i kantinen
Suntharee Udomboom
Caterelev
Vibeke Laursen

Køleafdelingen

Carsten Søe
Uddannelsesleder
Finn Steen Christensen
Underviser
Ib Bæk Jensen
Underviser
Jens Peter Graverholt
Underviser
Jens Sørensen
Underviser
Jesper Falkenberg
Uddannelseschef
John Christensen
Underviser
Kent Jakobsen
Underviser
Kristian Jensen
Underviser
Kurt Jensen
Underviser
Mourad Abidi
Underviser
Nesar Ahmed Wadir
Underviser
Peter Korsgaard
Underviser
Svend Holm
Underviser

Ledelsessekretariatet

Alexandra Bach
Kommunikatør
Erik Kristiansen
Sekretariatschef
Hanne Bisgaard Hansen
Henrik Dons Christensen
Kommunikatør
Mette Stig Hansen
Projektleder
Rasmus Plougstrup
Kommunikatør

Plastafdelingen

Alice Buchhave Nørlem
Underviser i grundfag
Carsten Fisker
Underviser
Carsten Neergaard Andersen
Underviser
Daniel J. Dalsgaard
Underviser
Ib Mohr
Underviser
Jakob Lykke Jensen
Underviser
Jesper Falkenberg
Uddannelseschef
Morten Dalby
Uddannelsesleder
Peter Kjærsgaard Kristensen
Underviser
Poul Ellegaard
Værkstedsassistent
Vladimir Velenderic
Underviser

Rengøringsafdelingen

Elzbieta Sørensen
Gunver Abild
Oldfrue
Irene Larsen
Rengøringsassistent
Jeannette Lund Pallesen
Rengøringsassistent
Jing Petersen
Rengøringsassistent
Kanokwan P. Bonnerup
Rengøringsassistent
Lilli Winther Pedersen
Reda Grazinskiene
Renata K. Pedersen
Rungsang Skovsen
Rengøringsassistent
Vildana Viki Lendo
Rengøringsassistent

Service

Ib Bergmann
Pedel
Jakob Mors Kristensen
Facility Manager
Ole Tødt
Pedel
Per Høj
Pedel
Peter Skipper Nielsen
Pedel
Uffe Krogh
Pedel

Skolehjem

Birgitte Bager
Skolehjemsassistent
Lotte Stahl Vestberg
Skolehjemsassistent
Marianne Susgaard
Mentor
Marlene Saur Wulff Dalsgaard
Skolehjem / café
Martin Lindgren
Skolehjemsassistent
Sille Brodersen
Elevinfo
Simon Mikkelsen
24H-skolechef
Svend Lindholm Hansen
Skolehjemsassistent

Tømrerafdelingen

Allan Michael Hansen
Underviser
Anne Sofie Konggaard Thoft
EUX-underviser
Annemette Haumann Pedersen
Underviser
Bjarne Baltzersen
Underviser
Chris Klitte Thomasen
Underviser
Christian Netopil
Underviser
Christine Winnerskjold
Underviser i grundfag
Dennis Pedersen
Underviser
Hans Jørgen Andersen
Underviser
Henrik Bak Sanberg
Underviser
Henrik Dalsgaard
Uddannelseschef
Henrik Friis Thomsen
Underviser
Ida Corth Veldt
Underviser
Jacob Bruun Deuzeman
Underviser
Jakob Kjærlund Hansen
Underviser
Jess Tolstrup Rohde Boye
Jørgen Gjøl Christensen
Underviser
Kent Vestergaard
Underviser
Line Stendorff Andersen
Underviser
Luna Bech Eilrich Rasmussen
Underviser
Morten Gisselbæk Petersen
Underviser
Morten Just Erichsen
Underviser
Niels Christian Stavnsgaard Bak
Underviser
Niels Skildal Olesen
Værkstedsassistent
Steen H. Sørensen
Underviser
Steffen Nissen
Underviser
Søren Hansen
Underviser
Thomas Brandt
Underviser
Thomas Schreiner Larsen
Underviser
Trine Laursen
Underviser
Ulrik Ehland Rasmussen
Underviser
William Muhs Grelck
EUX-underviser

Vejledning og SKP

Hans Skovbjerg Nielsen
Studievejleder
Line Højen Væggemose
SPS-vejleder
Michael Langhoff Timmermann
SKP-koordinator
Trine Schmelling
Uddannelses- og erhvervspartner