den jydske haandvaerkerskole

Administrationen

Elafdelingen

Serviceafdelingen

Per Høj
Pedel
Henrik Theager
Bygningsansvarlig
Ib Bergmann
Pedel
Ole Tødt
Pedel
Uffe Krogh
Pedel

Tømrerafdelingen

Annemette Haumann Pedersen
Underviser
Ida Corth Veldt
Underviser
Christine Winnerskjold
Underviser i grundfag
Henrik Dalsgaard
Områdeleder
Bjarne Baltzersen
Underviser
Hans Jørgen Andersen
Underviser
Jan Esbensen Larsen
Underviser
Chris Klitte Thomasen
Underviser
Morten Just Erichsen
Underviser
Steen H. Sørensen
Underviser
Dennis Pedersen
Underviser
Thomas Brandt
Underviser
Knud Møller Jensen
Værkstedsassistent
Christian Netopil
Underviser
Luna Bech Eilrich Rasmussen
Underviser
Henrik Friis Thomsen
Underviser
Jørgen Gjøl Christensen
Underviser
Line Stendorff Andersen
Underviser
Jakob Kjærlund Hansen
Underviser
Ulrik Erland Rasmussen
Underviser
Niels Christian Stavnsgaard Bak
Underviser
Henrik Bak Sanberg
Underviser
Henrik Ladefoged
Underviser
Steffen Nissen
Underviser
Jess Tolstrup Rohde Boye
Niels Skildal Olesen
Værkstedsassistent

Øvrige undervisere

Køkkenet

Køleafdelingen

Kristian Jensen
Underviser
Ib Bæk Jensen
Områdeleder
Ole Mogensen
Underviser
Jens Peter Graverholt
Underviser
Kurt Jensen
Underviser
Kent Jakobsen
Underviser
Karsten Lindberg
Underviser

Plastafdelingen

Allan B. Rasmussen
Områdeleder
Alice Buchhave Nørlem
Underviser i grundfag
Daniel J. Dalsgaard
Underviser
Troels N. Pedersen
Underviser
Carsten Fisker
Underviser
Morten Dalby
Underviser
Jakob Lykke Jensen
Underviser
Ib Mohr
Underviser
Carsten Neergaard Andersen
Underviser
Peter Kjærsgaard Kristensen
Underviser
Vladimir Velenderic
Underviser
Poul Ellegaard
Værkstedsassistent

Rengøringsafdelingen

Elzbieta Sørensen
Ambre MeeRim Desvinges
Rengøringsassistent
Lilli Winther Pedersen
Gunver Abild
Oldfrue
Reda Grazinskiene
Heidi Lykke Langhave
Renata K. Pedersen
Vildana Lendo
Rengøringsassistent
Jing Petersen
Rengøringsassistent
Kanokwan P. Bonnerup
Rengøringsassistent
Rungsang Skovsen
Rengøringsassistent

Vejledning og SKP

Peder Spreckelsen
Konsulent
Daniel Katborg
Studievejleder og underviser
Michael Langhoff Timmermann
SKP-koordinator
Karin Pedersen
SPS-koordinator

It-afdeling

Peter Winge
Underviser / IT
Boris Wøldike
IT

Skolehjem

Mathias Rask Nielsen
Skolehjemsassistent
Simon Mikkelsen
Områdeleder
Birgitte Bager
Skolehjemsassistent
Sille Brodersen
Elevinfo
Martin Lindgren
Skolehjemsassistent